Курси

Йога для шийно-плечового відділу та спини

Асани (йога-вправи) виконуються в одному ритмі з диханням та об’єднуються між собою. Під час занять добре тренується як все тіло, так і окремі його частини, силові вправи чергуються з розтяжкою. Акцент курсу залишається на опрацюванні шийно-плечового відділу та зміцненню м’язів спини та хребта.

Заняття проходять по понеділках о 18:30 через Zoom (онлайн).

 

Йога для вагітних

Йога дає можливість не тільки залишатися у гарній фізичній формі впродовж вагітності, а й допомагає підготуватися до пологів, зміцнити зв’язок зі своїм малюком. Під час занять йога-асани виконуються в поступовій динаміці, доповнюються дихальними вправами та практиками на розслаблення, щоб таким чином якомога краще сприймати всі тілесні та ментальні зміни. Акцент курсу залишається на зміцненні спини та хребта, а також на розслабленні тазостегнового відділу. Курс розрахований як на новачків, так і на досвідчених йогинь.

Заняття проходять по вівторках і п’ятницях об 11:00 в Novia Hebamman (https://novia-hebammen.de )

 

Йога з малюком

Вас чекає збалансоване заняття з йоги, направлене на зміцнення та розтяжку всього тіла. Проте акцент курсу на роботі з м’язами плечей, рук та спини, а також на зміцненні тазового дну. Це ті частини тіла, які потребують особливої уваги після пологів. Крім цього, у Вас буде можливість познайомитись з іншими молодими матусями і з користю, весело провести час зі своїм малюком. Курс розрахований як на новачків, так і на досвідчених йогинь, проте рекомендується після проходження курсу з відновлення після пологів (Ruckbildunqskurs).

Заняття проходять по вівторках і п’ятницях о 11:10 в Novia Hebammen (https://novia-hebammen.de ), а також у четвер о 11:00 в Balance Yoga City.

 

Заняття проходять німецькою мовою, але при необхідності я допомагаю і частково перекладаю заняття. З приводу занять українською мовою, будь-ласка, звертайтеся до мене напряму.