Книги про йогу

Літератури про йогу дуже багато і часто навіть не знаєш, з чого почати і як продовжити своє знайомлення з цією темою. У цьому розділі я рекомендую книги і статті, які легкою та доступною мовою розкривають тему йоги на прикладі життя звичайних людей.

Клер Дедерер «Йогиня. Моя жизнь в 23 позах йоги» – мабуть, моя найулюбленіша книга. Легко та доступно, з гумором героїня розповідає про своє повсякденне життя, проводячи паралель зі своєю йога-практикою. З книги ми дізнаємося не лише про історію її життя, але й життя всього покоління, те, як формувалися погляди героїні на певні речі і чому вони змінювались або залишались колишніми. Дуже цікава книга і особливо висновки, до яких приходить автор наприкінці своєї оповіді через багато років заняття йогою.

Е.С Радханатха Свами «Путешествие домой» – книга, яка заснована на реальних подіях про те, як молодий чоловік одного разу вирішив повністю змінити своє життя і відправився автостопом в Індію на пошуки мудрості. Для мене ця книга про вірність своєму життєвому вибору, незважаючи на те, що думає про це суспільство або наскільки складний обраний шлях, про довіру собі і життю. З книги можна також дізнатися багато цікавого про історію йоги і про йогів в Індії. Я рекомендую цю книгу усім,  хто починає або вже займається йогою.