Музика

Музика  відіграє, на мій погляд, важливу роль у заняттях йогою. Правильно підібрана, вона допомагає заспокоїти думки, легше налаштуватися на заняття, розслабитися. Тому я надаю перевагу заняттям під заспокійливу медитативну музику, яка звучить фоном. Це також можуть бути записані звуки живої природи. Деякі виконавці подобаються мені особливо.

Snatam Kaur – переспівує індійські мантри, а також створює свої особисті композиції. Переспівані нею мантри адаптовані під смаки сучасної європейської людини, тому вони дуже приємні для прослуховування. Чарівний голос. Серед моїх найулюбленіших композицій: „Servant of Peace“, „Earth Prayer“, „Cherdi Kalaa“, „Omng Namo“, „Long Time Sun“ і багато інших.

Mitten & Deva Premal  – співають як у дуеті, так і самостійно. Дуже красиві голоси та красива музика, частково із включенням мантр і звуків живої природи. До моїх улюблених композицій належать: „So much magnificence“, „In the light of love you are home“, „Till I was loved by you“, „Heartbeat“, „Fly high“ і багато інших.